Jogurt migdałowo-kokosowy (Tesco)

Witajcie! Na sam początek chcę Was zaprosić na mój blogowy fanpage. :) Wystaczy kliknąć w baner powyżej, a potem najlepiej jest polajkować. :P Na profilu będzie pojawiać się więcej, niż na blogu, dlatego nazwę wzbogaciłam o PLUS (nic lepszego nie wpadło mi do głowy…). Także zaczynam od dziś. ^^

PS Dziś już nie miałam ochoty i weny bawić się w projektowanie banera zdjęcia w tle, obiecuję że z czasem na profilu będzie coraz ładniej.

W dzisiejszym poście mam zamiar opisać jogurt z Tesco, wyprodukowany specjalnie dla nich. Wybrałam go ze względu na -niemalże- niepowtarzalną wersję smakową (niemalże, bo tak naprawdę to widziałam już takie duety).

W kubeczku o przyjemnych barwach znajduje się trochę zbyt rzadki jogurt kuszący zapachem. Od pierwszej łyżeczki wyczułam dokładanie oba smaki, żaden nie zdominował. Wyraźnie widoczne i wyczuwalne w trakcie jedzenia są płatki migdałowe (co mnie zaskoczyło – patrzcie na skład). Niestety całość jest bardzo delikatna, a duet niezbyt zgrany. Niestety „maślaność” (którą ogółem bardzo cenię) tym razem zosotała przesadzona. Mam na myśli smak, jak i zapach produktu. Szału nie ma, spodziewałam się czegoś lepszego.

Miejsce zakupu: Tesco

Cena: 

Masa netto: 150g

Kaloryczność: 138kcal/100g

Ocena: 4/6