Darek – serek homogenizowany jabłecznikowy (Mlekovita)

źródło: leclercdrive.lublin.pl

Przerwa, którą zapowiedziałam na szczęście okazała się krótsza, niż się spodziewałam. ;) Mój laptop co prawda nadal niedomaga, ale mama fajnie pomyślała i przywiozła mi innego z pracy. Staruszek, ale super śmiga. :) A, jeszcze jedno. Straciłam część zdjęć, więc momentami będę posiłkować się internetowymi.

Teraz pora na drugiego Darka, smak jabłecznikowy. Opakowanie (grafika, kształt) znów jest takie sobie, ale nie to jest najważniejsze. Serek ma zapach zbliżony do Jogobelli pieczone jabłkowe, bardzo apetyczny swoją drogą. Tak samo jak Darek kokosowy, i ten jest bardzo gęsty. W środku znajduje się sporo kostki jabłkowej, która jest chrupka i sprawia wrażenie świeżej, a także nieco mniej rodzynek, ciekawie urozmaicających smak. Serek nie jest za słodki, niestety mimo to mulący i zbyt delikatny. Fajnie rozpływa się na języku. Nie jestem pod tak dużym wrażeniem, jakie wywarł na mnie smak kokosowy, ale też było smacznie.

Skład: ser twarogowy, śmietanka pasteryzowana, wsad owocowy (cukier, jabłka 9%, rodzynki 1,2%, skrobia modifikowana kukurydziana, aromaty,koncentrat krokosza barwierskiego).

Miejsce zakupu: Selgros

Cena: 1,25zł

Masa netto: 150g (135 +15g gratis)

Kaloryczność: 131kcal/100g

Ocena: 4/6

 

PS Dzięki wszystkim za miłe słowa! :)