fitella (2)

Musli truskawkowe (Fitella)

Hm, to już trzecie płatki śniadaniowe opisywane przeze mnie w tym miesiącu. Ale mam ostatnio na nie ochotę, wybaczcie. ;) Tym bardziej musiałam napisać o smaku Fitelli, gdy tylko zdałam sobie sprawę, że go pominęłam.

Oferta Fitelli zawiera smaki takie jak bananowy, kokosowy, cynamonowy, jogurtowy z żurawiną, tropikalny i opisywany dziś truskawkowy. O trzech pierwszych mieliście już okazję przeczytać na moim blogu. Na stronie co prawa nie została przedstawiona wersja z kokosem, ale jest ona ogólnodostępna. Można przeczytać za to o orzechowej, jakiej nigdzie dotąd nie spotkałam. Kiedyś jadłam także limitowaną, miętową. Było to raczej dawno (3-4 lata?) i wrażenia się zatarły, ale Fitellę tę wspominam bardzo dobrze.

Wracając do płatków truskawkowych, to trafiłam na opakowanie ze starą grafiką. Paczka jak zawsze 50-gramowa, poręczna. Musli, które znajdziemy w środku, jest zbyt drobne. Ma przy tym bardzo miły, charakterystyczne zapach. Dodatki są różnorodne, bo w środku znajdziemy zarówno niewielkie płatki gorzkiej czekolady, kostkę truskawkową czy liofilizowane truskawki, lecz jest ich za mało. Minusem jest jak zwykle wysoki poziom słodyczy, plusem – duża dostępność produktu.

Miejsce zakupu: MarcPol

Cena: 1,25zł

Masa netto: 50g

Kaloryczność: 451kcal/100g

Ocena: 4/6