muller-orange (2)

Muller Mix: pomarańczowy z wafelkami (Muller)

Nowa propozycja od Mullera, czyli jogurt pomarańczowy z wafelkami oblanymi gorzką czekoladą. Jogurt, o którym wiele z Was już pisało i pewnie większość czytała choć kilka recenzji, ale i dodam swoje 5 groszy.

Zapach jogurtu jest delikatny, po otworzeniu znacznie bardziej czuć wafelki, które zachęciły mnie tym do rozpoczęcia od nich. Są chrupiące (chociaż trafiłam też na parę lekko gumowatych, ciężkich do pogryzienia), czekolada wyraźnie gorzka, mocno kakaowa. Z początku wydawało mi się, że zawartości mniejszego kubeczka jest niewiele, ale -na szczęście- to tylko złudzenie.

Kolor jogurtu wygląda naturalnie, ale według mnie jest za jasny i mógłby być bardziej zachęcający. Pomarańcza wyczuwalna w smaku, lecz bardzo delikatnie. Tutaj także się wtrącę – być może dodatek skórki pomarańczy lub miąższu wzbogaciłby doznania? Konsystencja z początku wydała mi się rzadka, ale była to wina wody, która zebrała się na wierzchu. Zamieszałam i jogurt stał się gęstszy. Ogólnie smaki obu kubeczków dobrze się komponowały. Produkt ten to edycja limitowana. Posmakował mi, ale nie będę szczególnie żałować, gdy już zniknie z półek.

Miejsce zakupu: Auchan

Cena: 1,38zł

Masa netto: 130g (119g jogurtu + 11g wafelków)

Kaloryczność: 

Ocena: 4/6