d1

Jogurt typu greckiego z jabłkami, rodzynkami i cynamonem (Fruit Jumbo)

Dzień dobry. ^^

Wreszcie sobota. Przyznam, że pierwszy tydzień września ciągną mi się powoli, aż do weekendu, który mija zaskakująco szybko. Do tej pory ograniczałam się z tym bardzo, więc dziś pora na drugą recenzję jogurtu. Zachęcam do przeczytania, myślę że -ekhem- warto.

Po raz kolejny jest to jogurt produkowany przez Fruit Jumbo, a dystrybuowany w Lidlu. Typ grecki, do tego wsad z jabłkami, rodzynkami i cynamonem. Gdy go zobaczyłam ucieszyłam się – wszystko to, co lubię. Ale czy może być aż tak pięknie..?

Gdy otworzyłam ładny, kolorowy kubeczek pierwsze co, to zawiodłam się. Ilość wsadu (co widać na zdjęciu) była bardzo mała. Konsystencja i struktura jogurtu w porządku. Ale smak już nie do końca. Przywodził mi na myśl śmietanę i to kwaśną, nie jogurt grecki. Zapach także nie był miły. Wsad natomiast zdecydowanie zbyt słodki, o żelowej strukturze i dość sztuczny. Było go mało, zawierał też niewiele rodzynek. Mimo tego, że lubię jeść zawartość pojemniczków osobno i raczej nie mieszam jogurtu z wsadem, tym razem zostałam zmuszona to zrobić. Wtedy jogurt stał się zjadliwy, ale nadal był niezbyt smaczny. Dla mnie nie, odradzam. A gdyby ktoś miał ochotę na jogurt o podobnym smaku – polecam Jogobellę Owocową Wyspę z pieczonym jabłkiem.

Miejsce zakupu: Lidl

Cena:

Masa netto: 150g

Kaloryczność:  153kcal/100g

Ocena: 2/6