x1

Morning Crunchy Hazelnuts (Goody)

Witam :)

Zgodnie z zapowiedzią dziś czas na recenzję. Na pierwszy ogień idą musli Morning Crunchy Hazelnuts firmy Goody. Na ich zakup po raz pierwszy zdecydowałam się szukając w Lidlu płatków śniadaniowych. Wtedy to, przez okienko w opakowaniu jednego z pudełek, obserwowały mnie bacznie dwa orzeszki laskowe. Co tu dużo mówić, uznałam to za chwyt marketingowy mający sugerować większą ich ilość w pudełku. O tym jednak dalej. Płatki kupiłam.

Musli -bo tak określa je producent- zapakowane są w kolorowe i wygodne w użyciu tekturowe pudełko. Przywodzi mi to na myśl amerykańskie filmy i chyba poniekąd skusiło mnie do zakupu. W środku znajduje się foliowe opakowanie, a już bezpośrednio w nim płatki.

Wyróżnia je mocno orzechowy smak, oraz -niestety- wysoki poziom słodyczy. Płatki zbożowe znajdujemy zarówno w mniejszych, jak i mocniej zlepionych, a więc większych kawałkach. Zdecydowanym plusem jest duża ilość dodatków, która okazała się nie być złudzeniem. Mamy tu do czynienia z pysznymi orzechami laskowymi oraz rodzynkami. Płatki smakują mi zarówno jedzone na sucho, jak i z dodatkiem jogurtu lub mleka. Nie miękną zbyt szybko, nadal zachowują swą chrupkość, co dla mnie stanowi zaletę. Polecam, ja z pewnością będę do nich wracać.

Miejsce zakupu: Lidl

Cena:

Masa netto: 350g

Kaloryczność: 475kcal/100g

Ocena: 5/6